KJKR eli kestävyysjuoksu kehittämisryhmä

Kestävyysjuoksun ympärillä on EPU:n alueella erittäin vilkasta toimintaa.

Tästä osansa huolehtii Kestävyysjuoksun kehittämisryhmä, jonka alla pyörii laaja juoksukoulukilpailujärjestelmä.

Kokoonpano

Nimi  Puh. Sähköposti

Hippi Tuomo, pj tuomo.hippi@gmail.com

Jokiranta Mauri 050–5675 031 mauri.jokiranta@gmail.com

Järvelä Juha juhajarvela@windowslive.com

Koivisto Reijo 040–5951 673 reijokoivisto@hotmail.com

Koskiaho Pentti 0400–231 760 pentti.koskiaho@stroman.fi

Kuivinen Mikko 050-3067213 kuivinen.mikko@netikka.fi

Mäki-Mantila-

Pasanen Ritva ritva.pasanen@netikka.fi

Raittinen

Hanna-Mari 050-5345767 hannamari.raittinen@gmail.com

Raittinen Irma 050–3775 416 irma.raittinen@gmail.com

Raittinen Jukka raittinenj@gmail.com

Toivonen Matti 044-4181 261 matti.toivonen@netikka.fi

Valkama Arto 0400–269 207 arto.valkama@netikka.fi