Flying Finns –juoksusarjan Miehet 17 pistetilanne 2018

Päivitetty-- 2018-08-13 13:46:57


Palautteet pisteistä osoitteeseen: mraittin@juoksutalli.com


     
Sija Nimi SeuraHallitonnit(1.1.-20.4.18)Kotiratakisa(1.5.-15.9.18)SM-maastot(flyingfinns)(Perniö 5.5.-6.5.18) Karnevaalit(Jämsä 28.6.-1.7.18) Maastofinaali(Kuortane 22.9.-22.9.18) Cross Country Carnival(Pajulahti 26.10.-28.10.18) Yhteensä
1. Jani JuntunenLimNM96

(02.42,24)

95

(09.07,17)

949700382
2. Jussi AlastaloRiihimKi88

(02.54,50)

80

(09.39,25)

669700331
3. Pyry SuojanenTuUL83

(02.57,27)

68

(10.20,85)

619600308
4. Mustafe MuuseTuUL97

(02.42,03)

97

(08.57,31)

97000291
5. Walte HautalaLahdA093

(09.14,21)

969800287
5. Johannes HelanderLimNM100

(02.41,02)

08710000287
7. Niko PutkinenKarhKa094

(09.09,42)

9210000286
8. Carl BjörkendahlPorvU083

(09.32,60)

899800270
9. Wiljami ItämeriTuUL95

(02.46,07)

89

(09.23,98)

85000269
10. Valtteri LuomalaKauhWi91

(02.53,9h)

0749500260
11. Ville LehtoniemiPorvU090

(09.22,43)

788900257
12. Tuomas SeppänenJyväskKU94

(02.47,33)

0559100240
13. Valtteri KonttinenJyväskKU078

(09.46,85)

738400235
14. Jaakko LehtinenKarhKa87

(02.55,45)

70

(10.13,56)

71000228
15. Johan FrimanVasaIS065

(10.37,49)

489400207
16. Eemil HelanderJyväskKU0100

(08.34,91)

100000200
17. Rasmus LerstrandVasaIS78

(03.02,9h)

61

(10.50,12)

58000197
18. Veikka SarénSomE096

(09.00,20)

98000194
19. Tuure HaapanenTuUL98

(02.41,97)

093000191
20. Mikko VesmaTuUL091

(09.18,50)

09800189
21. Santtu HeikkinenLempKiYU008810000188
22. Roni TirkkonenKuopRei00919600187
22. Oskari KangasniemiIkaalU092

(09.15,13)

95000187
24. Joona SointuVesilVi088

(09.23,99)

09700185
25. Veikko HuuskonenPosPy064

(10.44,85)

437600183
26. Pyry TeräValkKa86

(02.56,14)

009600182
27. Matias VesmaTuUL084

(09.31,46)

09400178
28. Severi SalonenLänsiUU086

(09.24,99)

84000170
29. Frej ForsénVasaIS89

(02.54,3h)

080000169
30. Atte YlipahkalaKuivAu071

(10.00,57)

09600167
31. Petteri MattilaKauhajKa081

(09.36,81)

82000163
31. Lassi KorpijärviToholU077

(09.47,71)

08600163
33. Olli HarjuKU-5800709000160
34. Saku MiettinenJoutsKu79

(03.02,85)

007800157
35. Johannes EhrsIFVOM076

(09.50,96)

08000156
36. Robin LaintoTuUL85

(02.56,50)

068000153
37. Eetu PetreliusPohjKoi066

(10.31,82)

08600152
38. Aaro OjalaKuusKi079

(09.40,52)

72000151
39. Olli EloJyväskKU072

(09.55,18)

69000141
39. Benjamin BjörkellPorvU00499200141
41. Ahti SaarelaLimNM84

(02.56,74)

054000138
41. Ville HarjuKU-5800508800138
43. Juha NiemeläOulPy00518500136
44. Frans KoivulaSeinäjsU00449000134
45. Onni MäkeläKälvTa074

(09.53,97)

57000131
46. Aapo PasanenSeinäjsU80

(03.02,5h)

047000127
47. Onni IkonenHankasHa00388300121
48. Veeti SoikkeliOulPy067

(10.28,98)

41000108
49. Teemu HavimäkiSeinäjsU060

(11.09,87)

40000100
49. Lauri SyvärantaLahdA00010000100
51. Julius MäkinenTampPy098

(08.41,51)

000098
52. Roope KangasvieriToholU000970097
53. Onni KoskelaIkaalU000950095
54. Josef HöglundIKFalken000930093
54. Atte TimgrenHKV93

(02.50,37)

0000093
56. Olli AhlgrenKuusKi92

(02.52,25)

0000092
56. Lasse RaudaskoskiNivU000920092
58. Touko SeppäTuUL009000090
58. Viktor BjörkellVasaIS90

(02.54,1h)

0000090
60. Kalle LahtinenTampPy000890089
61. Juho SavolainenKuopRei087

(09.24,41)

000087
62. Kalle TurunenKuivAu008600086
63. Niklas ErkintaloNoormNo085

(09.27,17)

000085
64. Samuel AuvinenJoensKa008300083
65. Eemeli KumaraLaihLu082

(09.33,54)

000082
65. Vilho HapponenJyväskKU82

(02.58,88)

0000082
67. Atte NevalaKU-58008100081
67. Okko TiilikainenViipU81

(02.59,58)

0000081
69. Ilari HaltiaKU-58007900079
70. Viki KankkonenPorvU007700077
70. Aaron UtulahtiVihdVie77

(03.04,31)

0000077
72. Oskari JacobssonKerU007600076
72. Vilhelmi SyrjäläTarvasjU76

(03.05,14)

0000076
74. Rasmus KrogellKU-58075

(09.51,83)

000075
74. Matias LautamäkiJanJa007500075
74. Lassi SaarelaLänsiUU75

(03.10,24)

0000075
77. Andrei KiviharjuEsboIF74

(03.10,93)

0000074
78. Kristian BoströmIFRaseb073

(09.54,48)

000073
78. Aleksi SavolainenTampPy73

(03.12,62)

0000073
80. Nico MäenpääGamlakIF72

(03.19,44)

0000072
81. Arttu PeltolaJyväskKU71

(03.20,11)

0000071
82. Mika KarkkonenImU70

(03.25,45)

0000070
83. Huugo HonkasaloPorinYU069

(10.15,74)

000069
83. Karim EchahidLahdA69

(03.25,56)

0000069
83. Tomi ValkamaKauhWi69

(03.25,56)

0000069
86. Juuso PeltolaJyväskKU67

(03.28,28)

0000067
86. Valtteri KankainenSotkJy006700067
88. Amr AbassOulPy66

(03.37,83)

0000066
89. Iivo KalajokiRaisKu006500065
89. Aleksi HuotariPohjKoi65

(03.38,56)

0000065
91. Reko OjalainenValkKa006400064
91. Severi RautioRaisKu64

(03.42,97)

0000064
93. Joona YläharjuPuumVi063

(10.46,53)

000063
93. Juuso HavaKU-58006300063
93. Juuso PyyhtiäLahdA63

(03.45,45)

0000063
96. Okko VuorikoskiLahdA006200062
96. Juho VeikkolainenViialVa062

(10.48,48)

000062
96. Otso MikkiläImU62

(03.51,48)

0000062
99. Denis LaittilaJoensKa006000060
100. Roope NiemiRekRai059

(11.37,28)

000059
100. Ida MelenderSeinäjsU005900059
102. Tuomas SalonenSysmSi058

(11.52,98)

000058
103. Tomi LyytikäinenSiilPo057

(12.17,52)

000057
104. Vilho MäntyvaaraTeiskU005600056
105. Patrik IngmanIFRaseb005300053
106. Samuli KeroVammsVoi005200052
107. Topias UusitaloEspTa004600046
108. Iiro VirrankoskiEspTa004500045
109. Robin DahlströmIFRaseb004200042
110. Antti RasehornEspTa003900039
111. Antti ReimanSalVil003700037
112. Roope TuoriEspTa003600036
113. Onni SinerväTuUL003500035
114. Henrik HihnalaTampPy003400034