Flying Finns –juoksusarjan Miehet 17 pistetilanne 2018

Päivitetty-- 2018-05-26 22:46:42


Palautteet pisteistä osoitteeseen: mraittin@juoksutalli.com


Sija Nimi SeuraHallitonnit

(1.1.-20.4.18)

Kotiratakisa

(1.5.-15.9.18)

SM-maastot(flyingfinns)

(Perniö 5.5.-6.5.18)

Karnevaalit

(Jämsä 28.6.-1.7.18)

Maastofinaali

(Kuortane 22.9.-22.9.18)

Cross Country Carnival

(Pajulahti 26.10.-28.10.18)

Yhteensä
1. Mustafe MuuseTuUL97

(02.42,03)

097000194
2. Tuure HaapanenTuUL98

(02.41,97)

093000191
3. Jani JuntunenLimNM96

(02.42,24)

094000190
4. Johannes HelanderLimNM100

(02.41,02)

087000187
5. Wiljami ItämeriTuUL95

(02.46,07)

085000180
6. Olli EloJyväskKU0100

(10.16,61)

69000169
6. Frej ForsénVasaIS89

(02.54,3h)

080000169
8. Valtteri LuomalaKauhWi91

(02.53,9h)

074000165
9. Jaakko LehtinenKarhKa87

(02.55,45)

071000158
10. Jussi AlastaloRiihimKi88

(02.54,50)

066000154
11. Robin LaintoTuUL85

(02.56,50)

068000153
12. Tuomas SeppänenJyväskKU94

(02.47,33)

055000149
13. Johan FrimanVasaIS097

(10.37,49)

48000145
14. Pyry SuojanenTuUL83

(02.57,27)

061000144
15. Ahti SaarelaLimNM84

(02.56,74)

054000138
16. Rasmus LerstrandVasaIS78

(03.02,9h)

058000136
17. Aapo PasanenSeinäjsU80

(03.02,5h)

047000127
18. Eemil HelanderJyväskKU00100000100
19. Johannes EhrsIFVOM098

(10.32,14)

000098
19. Veikka SarénSomE009800098
21. Walte HautalaLahdA009600096
22. Oskari KangasniemiIkaalU009500095
23. Atte TimgrenHKV93

(02.50,37)

0000093
24. Niko PutkinenKarhKa009200092
24. Olli AhlgrenKuusKi92

(02.52,25)

0000092
26. Roni TirkkonenKuopRei009100091
27. Viktor BjörkellVasaIS90

(02.54,1h)

0000090
27. Touko SeppäTuUL009000090
29. Carl BjörkendahlPorvU008900089
30. Santtu HeikkinenLempKiYU008800088
31. Pyry TeräValkKa86

(02.56,14)

0000086
31. Kalle TurunenKuivAu008600086
33. Severi SalonenLänsiUU008400084
34. Samuel AuvinenJoensKa008300083
35. Vilho HapponenJyväskKU82

(02.58,88)

0000082
35. Petteri MattilaKauhajKa008200082
37. Atte NevalaKU-58008100081
37. Okko TiilikainenViipU81

(02.59,58)

0000081
39. Ilari HaltiaKU-58007900079
39. Saku MiettinenJoutsKu79

(03.02,85)

0000079
41. Ville LehtoniemiPorvU007800078
42. Viki KankkonenPorvU007700077
42. Aaron UtulahtiVihdVie77

(03.04,31)

0000077
44. Oskari JacobssonKerU007600076
44. Vilhelmi SyrjäläTarvasjU76

(03.05,14)

0000076
46. Lassi SaarelaLänsiUU75

(03.10,24)

0000075
46. Matias LautamäkiJanJa007500075
48. Andrei KiviharjuEsboIF74

(03.10,93)

0000074
49. Valtteri KonttinenJyväskKU007300073
49. Aleksi SavolainenTampPy73

(03.12,62)

0000073
51. Aaro OjalaKuusKi007200072
51. Nico MäenpääGamlakIF72

(03.19,44)

0000072
53. Arttu PeltolaJyväskKU71

(03.20,11)

0000071
54. Olli HarjuKU-58007000070
54. Mika KarkkonenImU70

(03.25,45)

0000070
56. Tomi ValkamaKauhWi69

(03.25,56)

0000069
56. Karim EchahidLahdA69

(03.25,56)

0000069
58. Valtteri KankainenSotkJy006700067
58. Juuso PeltolaJyväskKU67

(03.28,28)

0000067
60. Amr AbassOulPy66

(03.37,83)

0000066
61. Aleksi HuotariPohjKoi65

(03.38,56)

0000065
61. Iivo KalajokiRaisKu006500065
63. Severi RautioRaisKu64

(03.42,97)

0000064
63. Reko OjalainenValkKa006400064
65. Juuso HavaKU-58006300063
65. Juuso PyyhtiäLahdA63

(03.45,45)

0000063
67. Okko VuorikoskiLahdA006200062
67. Otso MikkiläImU62

(03.51,48)

0000062
69. Ida MelenderSeinäjsU006000060
70. Denis LaittilaJoensKa005900059
71. Onni MäkeläKälvTa005700057
72. Vilho MäntyvaaraTeiskU005600056
73. Patrik IngmanIFRaseb005300053
74. Samuli KeroVammsVoi005200052
75. Juha NiemeläOulPy005100051
76. Ville HarjuKU-58005000050
77. Benjamin BjörkellPorvU004900049
78. Topias UusitaloEspTa004600046
79. Iiro VirrankoskiEspTa004500045
80. Frans KoivulaSeinäjsU004400044
81. Veikko HuuskonenPosPy004300043
82. Robin DahlströmIFRaseb004200042
83. Veeti SoikkeliOulPy004100041
84. Teemu HavimäkiSeinäjsU004000040
85. Antti RasehornEspTa003900039
86. Onni IkonenHankasHa003800038
87. Antti ReimanSalVil003700037
88. Roope TuoriEspTa003600036
89. Onni SinerväTuUL003500035
90. Henrik HihnalaTampPy003400034