Flying Finns –juoksusarjan Miehet 19 pistetilanne 2018

Päivitetty-- 2018-05-26 22:46:42


Palautteet pisteistä osoitteeseen: mraittin@juoksutalli.com


Sija Nimi SeuraHallitonnit

(1.1.-20.4.18)

Kotiratakisa

(1.5.-15.9.18)

SM-maastot(flyingfinns)

(Perniö 5.5.-6.5.18)

Karnevaalit

(Jämsä 28.6.-1.7.18)

Maastofinaali

(Kuortane 22.9.-22.9.18)

Cross Country Carnival

(Pajulahti 26.10.-28.10.18)

Yhteensä
1. Mikko KärkkäinenKauhWi94

(03.04,8h)

069000163
2. Jere LiskojärviHelsTa100

(02.49,55)

00000100
2. Mika KotirantaJoensKa00100000100
4. Leevi KeronenLempKiYU009800098
4. Joni HeikkinenOulPy98

(02.51,01)

0000098
6. Wilho HautalaLahdA009700097
6. Topias KontioLapLu97

(02.52,61)

0000097
8. Matias MeriläinenNurmijYU009600096
8. Juuso ToivonenÄhtU96

(02.58,80)

0000096
10. Niklas LaintoTuUL009500095
10. Elias MekkiPohjKoi95

(03.02,83)

0000095
12. Vilho KilpeläinenPiikkKe009400094
13. Ville KinnalaTuUL009300093
13. Eeki KokkonenJoensKa93

(03.10,68)

0000093
15. Valtteri LehtonenTuUL009200092
15. Lauri SavolainenTampPy92

(03.11,90)

0000092
17. Artturi SalonenLänsiUU009100091
17. Juho NieminenJyväskKU91

(03.19,12)

0000091
19. Leevi KallioLahdA009000090
19. Tuomas JuvonenKajKi90

(03.23,37)

0000090
21. Antton KoivistoKU-58008900089
21. Daniel SavolainenJyväskKU89

(10.33)

0000089
23. Elias KuusistoTuUL008800088
23. Pietari ValorantaJyväskKU88

(NM.)

0000088
25. Lassi KuvaLahdA008700087
26. Juho-Kusti SivosaviTurWei008600086
27. Patrik KuuttinenIFKraft008500085
28. Aleksi HellmanLiedLu008400084
29. Markus KasanenJoensKa008300083
30. Elias KortelainenJoensKa008200082
31. Aatu KomulainenKU-58008100081
32. Niklas HeikkiläKuusUS008000080
33. Matias LehtiahoTuUL007900079
34. Tuomas MyllysiltaKU-58007800078
35. Nico DahlbackaGamlakIF007700077
36. Eetu LindholmTuUL007600076
37. Vesa NokkaOripVe007500075
38. Sakari KoivuniemiNokU007400074
39. Tuomas UusitaloEspTa007300073
40. Tuomas LehtoEspTa007200072
41. Emil HautapakkaEspTa007100071
42. Niilo HelkamaSalVil007000070
43. Nuutti PirhonenSalVil006800068
44. Emil VidemanViipU006700067
45. Christian VänttinenNaantLöy006600066
46. Kasper JokinenNaantLöy006500065