Flying Finns –juoksusarjan Miehet 19 pistetilanne 2018

Päivitetty-- 2018-08-13 13:46:57


Palautteet pisteistä osoitteeseen: mraittin@juoksutalli.com


     
Sija Nimi SeuraHallitonnit(1.1.-20.4.18)Kotiratakisa(1.5.-15.9.18)SM-maastot(flyingfinns)(Perniö 5.5.-6.5.18) Karnevaalit(Jämsä 28.6.-1.7.18) Maastofinaali(Kuortane 22.9.-22.9.18) Cross Country Carnival(Pajulahti 26.10.-28.10.18) Yhteensä
1. Mika KotirantaJoensKa0100

(14.54,21)

10010000300
2. Leevi KeronenLempKiYU098

(15.07,39)

989800294
3. Wilho HautalaLahdA097

(15.26,27)

979800292
4. Matias MeriläinenNurmijYU096

(15.53,80)

969700289
5. Vilho KilpeläinenPiikkKe093

(16.16,26)

9410000287
6. Lassi KuvaLahdA091

(16.55,09)

879500273
7. Juho-Kusti SivosaviTurWei090

(16.55,80)

869400270
8. Valtteri LehtonenTuUL095

(16.07,22)

92000187
9. Leevi KallioLahdA00909600186
10. Elias KortelainenJoensKa00829300175
11. Niklas HeikkiläKuusUS092

(16.16,28)

79000171
12. Nico DahlbackaGamlakIF089

(17.04,89)

77000166
13. Mikko KärkkäinenKauhWi94

(03.04,8h)

069000163
14. Emil HautapakkaEspTa088

(18.12,75)

71000159
15. Aleksi KiveläLempKiYU00010000100
15. Joonatan JunkkalaVammsVoi00010000100
15. Lassi VaismaaJyväskKU00010000100
15. Jere LiskojärviHelsTa100

(02.49,55)

00000100
19. Joni HeikkinenOulPy98

(02.51,01)

0000098
20. Janne KanervaLahdA000970097
20. Topias KontioLapLu97

(02.52,61)

0000097
22. Juuso ToivonenÄhtU96

(02.58,80)

0000096
23. Vilho HeleniusNokU000950095
23. Niklas LaintoTuUL009500095
23. Elias MekkiPohjKoi95

(03.02,83)

0000095
26. Alex SvartsjöIFFemman094

(16.11,71)

000094
26. Eino KönönenJoensKa000940094
28. Ville KinnalaTuUL009300093
28. Eeki KokkonenJoensKa93

(03.10,68)

0000093
30. Mikko SalmelaForssSa000920092
30. Lauri SavolainenTampPy92

(03.11,90)

0000092
32. Artturi SalonenLänsiUU009100091
32. Juho NieminenJyväskKU91

(03.19,12)

0000091
32. Joni HuhtalaKauhWi000910091
35. Tuomas JuvonenKajKi90

(03.23,37)

0000090
36. Daniel SavolainenJyväskKU89

(10.33)

0000089
36. Antton KoivistoKU-58008900089
38. Pietari ValorantaJyväskKU88

(NM.)

0000088
38. Elias KuusistoTuUL008800088
40. Patrik KuuttinenIFKraft008500085
41. Aleksi HellmanLiedLu008400084
42. Markus KasanenJoensKa008300083
43. Aatu KomulainenKU-58008100081
44. Matias LehtiahoTuUL008000080
45. Tuomas MyllysiltaKU-58007800078
46. Eetu LindholmTuUL007600076
47. Vesa NokkaOripVe007500075
48. Sakari KoivuniemiNokU007400074
49. Tuomas UusitaloEspTa007300073
50. Tuomas LehtoEspTa007200072
51. Niilo HelkamaSalVil007000070
52. Nuutti PirhonenSalVil006800068
53. Emil VidemanViipU006700067
54. Christian VänttinenNaantLöy006600066
55. Kasper JokinenNaantLöy006500065