Flying Finns –juoksusarjan Naiset 19 pistetilanne 2018

Päivitetty-- 2018-08-13 13:46:57


Palautteet pisteistä osoitteeseen: mraittin@juoksutalli.com


     
Sija Nimi SeuraHallitonnit(1.1.-20.4.18)Kotiratakisa(1.5.-15.9.18)SM-maastot(flyingfinns)(Perniö 5.5.-6.5.18) Karnevaalit(Jämsä 28.6.-1.7.18) Maastofinaali(Kuortane 22.9.-22.9.18) Cross Country Carnival(Pajulahti 26.10.-28.10.18) Yhteensä
1. Salla LaukkanenLahdA0100

(17.31,92)

9810000298
2. Cecilia ÖsterbladVasaIS095

(19.36,61)

9710000292
3. Jenni KeränenOulPy097

(18.01,57)

8410000281
4. Lotta SumuvuoriSeinäjsU096

(18.33,55)

839000269
5. Jutta MoilanenJoensKa098

(17.54,53)

96000194
6. Katri GauriloffKeskiUYU00939800191
7. Heini IkonenJyväskKU00929700189
8. Venla RantaLempKiYU00899800187
9. Sunna PenttinenTuUL00879600183
10. Kiia KeinonenTampPy00859400179
11. Sara KivenmäkiKuortKu00829500177
12. Essi HeiskanenKU-5800779700174
13. Heidi LähdemäkiSeinäjsU100

(03.32,4h)

063000163
14. Heidi HaapamäkiJyväskKU00728900161
15. Bea ÖstermanTuUL00669400160
16. Hilja-Miina KakkonenJoensKa00718800159
17. Astrid SnällForssSa00100000100
17. Maija TukevaÄhtU00010000100
17. Veera PeräläSeinäjsU00010000100
20. Saara SillanpääForssSa000980098
20. Jasmin LaaksoharjuSeinäjsU98

(03.33,4h)

0000098
22. Elin BjörkIKFalken000960096
23. Hertta HankimaaKeskiUYU000950095
23. Emma KatajalaaksoKannU009500095
25. Tuuli SaarikkoLahdA009400094
27. Petra VäänänenJoensKa000930093
28. Emma PasanenLahdA000910091
28. Anniina MahkonenLempKiYU009100091
30. Sara-Elise RuokonenKuusjHu009000090
31. Mona af ForsellesRekRai008800088
32. Hanna FrostdahlIFDrott008600086
33. Lina RombergPorvU008100081
34. Aino SikkinenTampPy008000080
35. Aada TiainenLahdA007900079
36. Siiri RainioJyväskKU007800078
37. Iiris MoisioKuopRei007600076
38. Venla TurakainenHelsTa007500075
39. Tiina Mäki-PanulaSeinäjsU007400074
40. Andrea LiljaVasaIS007300073
41. Aino HakkilaEspTa007000070
42. Julia KekkonenKU-58006900069
43. Jenni IjäsJyväskKU006800068
44. Emma MetznerIFRaseb006700067
45. Liisa TimonenEspTa006500065
46. Erika PulkkinenVehmU006400064
47. Ella SchreyTuUL006200062
48. Yalda AminiHelsTa006100061