Flying Finns –juoksusarjan Tytöt 10 pistetilanne 2018

Päivitetty-- 2018-05-26 22:46:42


Palautteet pisteistä osoitteeseen: mraittin@juoksutalli.com


Sija Nimi SeuraHallitonnit

(1.1.-20.4.18)

Kotiratakisa

(1.5.-15.9.18)

SM-maastot(flyingfinns)

(Perniö 5.5.-6.5.18)

Karnevaalit

(Jämsä 28.6.-1.7.18)

Maastofinaali

(Kuortane 22.9.-22.9.18)

Cross Country Carnival

(Pajulahti 26.10.-28.10.18)

Yhteensä
1. Iida Anttila

NivU

98

(03.38,62)

098000196
2. Annika Koivuniemi

KauhWi

96

(03.47,92)

98

(03.45,40)

0000194
3. Marianne Puustinen

PyhäsU

91

(03.51,73)

100

(03.42,47)

0000191
4. Melissa Vanhanen

KuopRei

88

(03.55,07)

93

(04.20,36)

0000181
5. Emma Helminen

UudKK

81

(03.56,76)

96

(03.57,7h)

0000177
6. Brenda Jalkanen

PorvU

87

(03.55,46)

086000173
7. Mirella Kärki

SeinäjsU

78

(03.58,5h)

094000172
8. Saina Lavi

KirkkonU

61

(04.09,26)

94

(04.10,92)

0000155
8. Maija Elovaara

SalVil

68

(04.02,75)

087000155
10. Kaisla Manner

SalVil

63

(04.06,66)

091000154
10. Vilma Toivonen

LoimLei

71

(04.01,79)

083000154
12. Aada Hynynen

SalVil

32

(04.18,72)

085000117
13. Tainio Venla

PaimU

00100000100
13. Olivia Puranen

JyväskKU

100

(03.34,85)

00000100
15. Maria Tasa

VehkVei

009700097
15. Teea Rajala

TampPy

97

(03.43,11)

0000097
15. Siiri Perälä

TeuvRi

097

(03.54,28)

000097
15. Viola Marjanen

KaipVi

13

(04.30,23)

08400097
19. Winnie Markén

IFVom

009600096
20. Iida Vähätalo

NaantLöy

95

(03.49,39)

0000095
20. Olivia Suutari

UudKK

095

(04.06,2h)

000095
20. Anni Pärtty

VehkVei

009500095
23. Hilla Tuominen

LahdA

94

(03.50,27)

0000094
24. Aamu Niva

PernU

009300093
24. Jeanessa Finne

IKFalken

93

(03.50,29)

0000093
26. Anniina Marin

PihtipTui

092

(04.27,8h)

000092
26. Aino Pirhonen

PorvU

009200092
26. Taika Henttonen

HKV

92

(03.51,26)

0000092
29. Jenny Miettinen

PyhäsU

091

(04.41,6h)

000091
30. Ronja Tuominen

VeikkVei

090

(04.52,18)

000090
30. Vilma Mela

RaisKu

009000090
30. Sofia Joensuu

KuivAu

90

(03.52,07)

0000090
33. Erika Parkkonen

JyväskKU

89

(03.53,21)

0000089
33. Sini Alku

VehmU

008900089
33. Julia Juslin

LittTU

089

(05.00,8h)

000089
36. My Nordling

SalVil

008800088
37. Onerva Tauriainen

TampPy

86

(03.55,88)

0000086
38. Viola Jokiaho

ÄhtU

85

(03.56,0h)

0000085
39. Aino-Maria Valkola

SaarijPu

84

(03.56,53)

0000084
40. Cecilia Hirvelä

KangU

83

(03.56,56)

0000083
41. Malin Saarto

TuUL

82

(03.56,61)

0000082
42. Essi Suni

JyväskKU

80

(03.56,88)

0000080
43. Ida Piispanen

NastNa

79

(03.58,04)

0000079
44. Vilma Luontila

TampPy

77

(03.59,40)

0000077
45. Frida Blomfelt

EsboIF

76

(03.59,64)

0000076
46. Mona Pasanen

LahdA

75

(04.00,24)

0000075
47. Jenna Pelkonen

KiukKi

74

(04.00,72)

0000074
48. Viiviliina Nurminen

NurmijYU

73

(04.00,86)

0000073
49. Enni Räisänen

AnjLi

72

(04.01,07)

0000072
50. Laura Mantila

RiihimKi

70

(04.01,82)

0000070
51. Wilma Nyman

IFKraft

69

(04.02,42)

0000069
52. Janni Savolainen

LahdA

67

(04.03,26)

0000067
53. Vilma Ryytty

LahdA

66

(04.03,78)

0000066
54. Ada Kallio

LaihLu

65

(04.04,31)

0000065
55. Silja Valtola

MikkKV

64

(04.04,4h)

0000064
56. Inga Hannukainen

TuUL

62

(04.09,14)

0000062
57. Tilda Åberg

VasaIS

60

(04.09,57)

0000060
58. Nelli Laamo

NaantLöy

59

(04.09,70)

0000059
59. Oluwakemi Onilude

RaisKu

58

(04.09,80)

0000058
60. Piitu Tourunen

LahdA

57

(04.09,95)

0000057
61. Siiri Koskinen

TurWei

56

(04.10,04)

0000056
62. Helmi Koivumäki

TuUL

55

(04.11,33)

0000055
63. Eleonora Levaniemi

KaipVi

54

(04.11,60)

0000054
64. Stella Määttänen

NoormNo

53

(04.11,61)

0000053
65. Milla Hämäläinen

KuivAu

52

(04.11,80)

0000052
66. Rosa Karlsson

TuUL

51

(04.11,96)

0000051
67. Janette Vähäoja

TampPy

50

(04.12,34)

0000050
68. Armida Suomi

LänsiUU

49

(04.12,66)

0000049
69. Hanna Kotakallio

KirkkonU

48

(04.12,77)

0000048
70. Linn Bergström

IFNykn

47

(04.14,50)

0000047
71. Nella Eiroma

HKV

46

(04.14,51)

0000046
72. Lotta Larjava

KirkkonU

45

(04.14,78)

0000045
72. Kiia Kellola

RaahVe

45

(04.14,78)

0000045
74. Liia Liski

NummKip

43

(04.15,05)

0000043
75. Helka Heinonen

LiedPa

42

(04.15,42)

0000042
76. Iines Sikkilä

LapVi

41

(04.15,62)

0000041
77. Lea Sundelin

LarsmoIF

40

(04.16,08)

0000040
77. Eeva Alonen

JyväskKU

40

(04.16,08)

0000040
79. Venla Koponen

PyhäsU

38

(04.16,70)

0000038
80. Thilde Sundqvist

LarsmoIF

37

(04.17,25)

0000037
81. Sanni Sopanen

MäntsU

36

(04.17,51)

0000036
82. Janika Långsjö

LapVi

35

(04.17,63)

0000035
83. Janette Kaplas

LappUM

34

(04.17,96)

0000034
84. Mette Ahonen

TuUL

33

(04.18,54)

0000033
85. Christell Norrgård

PorinTa

31

(04.19,18)

0000031
86. Unna Heikkilä

SalVil

30

(04.19,99)

0000030
87. Vilja Nuopponen

HKV

29

(04.21,25)

0000029
88. Veera Pöyry

MikkKV

28

(04.21,2h)

0000028
89. Aura Kulmala

TampPy

27

(04.21,92)

0000027
90. Iida Lehto

TuUL

26

(04.22,28)

0000026
91. Alina Nyholm

BorgåAk

25

(04.22,50)

0000025
92. Tara Sohlo

EspTa

24

(04.22,70)

0000024
93. Nea Kokko

TampPy

23

(04.23,33)

0000023
94. Juulia Hautamäki

SeinäjsU

22

(04.23,9h)

0000022
95. Venla Hyvölä

JanJa

21

(04.24,85)

0000021
96. Dagmar Kontiosalo

PohjKoi

20

(04.26,21)

0000020
97. Rosaliina Hiltunen

VantSa

19

(04.26,58)

0000019
98. Heini Koskela

TampPy

18

(04.27,73)

0000018
99. Kaisla Passlin

LimNM

17

(04.28,78)

0000017
100. Nellie Lindström

IFSibboV

16

(04.28,85)

0000016
101. Inka Kuusiluoma

ParkU

15

(04.29,29)

0000015
102. Josefina Lehtinen

TampPy

14

(04.29,55)

0000014
103. Elli Tättilä

KalVa

12

(04.31,87)

0000012
104. Enni Makkonen

ÄänekU

11

(04.32,94)

0000011
105. Nessa Kuusivaara

PaimU

10

(04.34,29)

0000010
106. Adele Huhtinen

LapLu

9

(04.34,35)

000009
107. Rebekah Dormeus

MikkKV

8

(04.34,5h)

000008
108. Aurora Etelätalo

TampPy

7

(04.35,70)

000007
109. Aino Heikkilä

TampPy

6

(04.38,34)

000006
110. Oona Heino

ParkU

5

(04.39,41)

000005
111. Veera Paavola

TampPy

4

(04.41,38)

000004
112. Linnea Ristikallio

PorinYU

3

(04.43,38)

000003
113. Daniela Lindholm

GamlakIF

2

(04.44,19)

000002
114. Sini Seppänen

TampPy

1

(05.10,74)

000001
114. Kerttu Manninen

TampPy

1

(05.11,25)

000001
114. Elina Anttolainen

TampPy

1

(05.04,42)

000001
114. Roosa Aulamo

TampPy

1

(04.48,77)

000001
114. Emilia Lehtinen

KarhU

1

(05.05,79)

000001
114. Mira Lautala

TampU

1

(05.10,39)

000001
114. Elsa Kariluoma

ViipU

1

(05.09,53)

000001
114. Eerika Tuovinen

NoormNo

1

(04.45,03)

000001